Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7830
Stary 08.11.2011, 13:08
Kazdy co nie ogladal przynajmniej 90% meczy Wisly w tym sezonie nie powinin nawet zabierac glosu w tej dyskusji bo wychodzi ze jest totalnym dyletantem , jak mozna nie widziec tego ze my zagralismy tylko jeden mecz na poziomie z Amicka , reszta bez skladu , ladu kopanina bez pomyslu!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując