|
Kazdy co nie ogladal przynajmniej 90% meczy Wisly w tym sezonie nie powinin nawet zabierac glosu w tej dyskusji bo wychodzi ze jest totalnym dyletantem , jak mozna nie widziec tego ze my zagralismy tylko jeden mecz na poziomie z Amicka , reszta bez skladu , ladu kopanina bez pomyslu!!!!!!!!!!!!!!!!!
|