Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7827
Stary 08.11.2011, 12:59
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Obserwując proces rekrutacji nowego trenera dowiemy się czy w zwolnieniu RM była choć odrobina planu czy było to zwykłe odreagowanie.
No to już wiemy. Nie było żadnego planu. Zwyczajnie BC wściekł się na swoją zabawkę i postanowił ją trochę potarmosić. Czarno to widzę. Grupa pod wezwaniem Zdziska Kapki chyba wraca do prezesowych łask.
Odpowiedz cytując