wislak68 napisał(a):

|
Obserwując proces rekrutacji nowego trenera dowiemy się czy w zwolnieniu RM była choć odrobina planu czy było to zwykłe odreagowanie.
|
No to już wiemy. Nie było żadnego planu. Zwyczajnie BC wściekł się na swoją zabawkę i postanowił ją trochę potarmosić. Czarno to widzę. Grupa pod wezwaniem Zdziska Kapki chyba wraca do prezesowych łask.