Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.11.2011, 12:49
Oj, nie ma się co martwić, bo normą jest,że zazwyczaj asystent przejmuje zespół i go prowadzi. Moskal zazwyczaj jest tym drugim, teraz sądzę że należy dać mu szanse w końcu. Tym bardziej,że był drugim u naprawdę liczych trenerów, tak więc coś tam podpatrzył i na polskie warunki powinien dać radę. Zapewne po tylu latach przyglądania się czy to Liczce,Okuce i Engelowi, wizję prowadzenia zespołu posiada.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując