Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 08.11.2011, 12:44
No spokojnie... może nie łatwo wyrwać przyzwoitego trenera gdy wszędzie sezon w pełni. Przyjedzie przerwa zimowa (obecna przynajmniej w pewnych ligach) to i czas ku temu będzie łatwiejszy. Negocjacje muszą mieć swój bieg. Zresztą... jak wspomnieć grę pierwszej drużyny za Kulawika to nie było wcale gorzej niż jej teraz... Moskal też nie ma czego zepsuć. O LE i tak już można zapomnieć a te 4 kolejki do końca jakoś przetrwamy.
"Not to touch the earth not to see the sun"