Markus napisał(a):

Taka obrona gra już w ME. Oczywiście bez Serba. I pokazuje, że nie nadaje się do walki w ekstraklasie o mistrzostwo.
Tego typu młode obrony graja też w innych polskich klubach - dały jakiemukolwiek mistrzostwo i brak kompromitacji w europejskich pucharach? Nie. Więc nie opowiadajcie bzdur.
Bardzo złą decyzja dla Wisły będzie też potwierdzenie roli pierwszego trenera Moskalowi - on już kiedyś dobitnie pokazał, że jest beznadziejnym trenerem.
|
Markus rozmawiacie o dupie. O dupie maryni.
Skołożyński częściej siedzi niż gra w Termalice.
Nalepa jest stoperem podstawowym Radzionkowa. I to chwalonym o dziwo. Choć puchar im zapieprzył...
jedyny z tego grona który gra w Mesie to Czekaj. Oglądałem go zresztą wczoraj.
Przewyższał wszystkich na boisku.
O głowę. Tak wzrostem, ale i poziomem gry. Niestety poziom wczorajszego meczu był żałosny. Dramatycznie słaby.
A Czekaj... cóż widzę w nim Jopa. Tylko że lepiej piłkę wyprowadza.
Choć i tak wolę żeby on zbierał bęcki od Podbeskidzia i pasiastych niż Jaliens. Który ma wyjebane na wszystko.
I wszystkich. Poza kasą.