Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17555
Stary 08.11.2011, 12:12
Tomasz Kafarski nie jest już trenerem I zespołu!



Decyzją władz Lechii Gdańsk SA trener Tomasz Kafarski przestał pełnić funkcję trenera I drużyny seniorów.

- Chciałbym podziękować za współpracę i życzyć Lechii powodzenia, i sukcesów na miarę oczekiwań – stwierdził na konferencji prasowej po ogłoszeniu decyzji Tomasz Kafarski.

Jednocześnie Klub informuje, że nowy trener I drużyny Biało-Zielonych zostanie zaprezentowany na konferencji prasowej w środę 9 listopada. Do tego czasu treningi prowadzić będzie II trener Jerzy Cyrak.

http://lechia.pl/26976
Odpowiedz cytując