|
Jak ktos napisal na shoutboixie Kafarski to bylby dobry pomysł, mlody, glodny sukcesy. Przeszkodą jest jednak to że jest szkoleniowcem braci z Gdańska i nie mozemy go p****erdolic. Trzeba byc lojalnym w stosunku do przyjaciol.
Tak naprawdę cięzko jest znaleźć dobrego, polskiego wolnego trenera...
Kurde, rzeczywiscie Kafarski jest wolny, dawac go do Krakowa, ac mu szanse
Powód: Kafarski
Ostatnio edytowane przez Wiślak709 : 08.11.2011 o godz. 11:51.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.
Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!
|