|
Ja już wiem jedno za tego włascieciela będziemy toczyć się błędnym kołem żadnej stabilizacji i przemyślanego długo falowego planu działania.
Dla mnie nie ma już znaczenia jaki to będzie trener i tak cały czas będzie powtórka z rozrywki dopóki Cupiła nie sprzeda Wisły albo nie zrozumie w co wątpie że potrzebna jest długo falowa praca i środki finansowe do tego żeby budować stabilny klub.
|