Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 08.11.2011, 11:35
Ja już wiem jedno za tego włascieciela będziemy toczyć się błędnym kołem żadnej stabilizacji i przemyślanego długo falowego planu działania.

Dla mnie nie ma już znaczenia jaki to będzie trener i tak cały czas będzie powtórka z rozrywki dopóki Cupiła nie sprzeda Wisły albo nie zrozumie w co wątpie że potrzebna jest długo falowa praca i środki finansowe do tego żeby budować stabilny klub.