W lidze idzie nowe...

tak jak wcześniej za cholerę ci trenerzy się zmieniać nie chcieli, tak teraz nagle wszyscy wylatują. JW pewnie strasznie się musi męczyć, że wszyscy wywalają trenerów, a jemu akurat Zieliński dwa mecze z rzędu wygrał i nie może go wypieprzyć
Kto jeszcze został do wywalenia? Nawałka i ktoś jeszcze?