Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17550
Stary 08.11.2011, 10:53
W lidze idzie nowe... tak jak wcześniej za cholerę ci trenerzy się zmieniać nie chcieli, tak teraz nagle wszyscy wylatują. JW pewnie strasznie się musi męczyć, że wszyscy wywalają trenerów, a jemu akurat Zieliński dwa mecze z rzędu wygrał i nie może go wypieprzyć

Kto jeszcze został do wywalenia? Nawałka i ktoś jeszcze?
Legionista
Odpowiedz cytując