Bartii napisał(a):

|
nowy trener i tak wystawi Lameya i Jaliensa (bo kogo?)
|
Jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że obrona : Jovanovic - Nalepa - Czekaj - Skołorzyński będzie:
1. niekoniecznie gorsza
2. na 100% tańsza w utrzymaniu dla klubu
3. nieporównywalnie bardziej perspektywiczna
4. prawdopodobnie ( ale to tylko moje założenie ) lepiej zgrana
Tylko trzeba dać im chwilę czasu i trenera, który będzie w stanie pomóc im się rozwinąć. Ale obawiam się, że takiego scenariusza nikt nie założy, bo przecież w 2012 ma być MP i LM
