Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 08.11.2011, 10:39
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Cytat:
(...)]Niesieni heavymetalowym brzmieniem piłkarze Wisły Płock w poprzednim sezonie przerwali hegemonię Vive Kielce i zdobyli mistrzostwo Polski. Ich nieoficjalnym hymnem był jeden z najsłynniejszych utworów Metalliki - "Kill'em all", czyli "Zabijcie ich wszystkich".
Podobna dyscyplina - też mają piłkę - brać gościa
A to ciekawe, bo Metallica nie nagrała nigdy utworu pod tym tytułem. Płytę owszem, ale nie utwór. Może to był jednak Bieber?

A tak na serio. Przydałby się trener z nazwiskiem i wynikami (tu Jimenez chyba dobrze wypada) albo jakiś solidny trenersko Niemiec, bo chyba tylko ktoś o stereotypowej niemieckiej mentalności mógłby poukładać naszą grę wg żelaznej skutecznej taktyki (tak mnie się jako laikowi wydaje).