|
Moskal a potem Smuda mi to pasuje, po co tu kolejny pajac , który nasprowadza "swoich" na wygodną emeryturę albo będzie próbował ziomkom dać zarobić na układzie, przerabialiśmy to juz wielokrotnie, przerabiała to też Legia.
Smudzie zaufa Cupiał da większą kase. Trzeba chłopa , który ogarnie to wszystko na podstawie tego co ma na miejscu a nie w przypadku Wisły nierealistycznych marzeń o jakichś szkółkach boiskach profesjonaliźmie.
|