Cóż, uważam że BC popełnia błąd (no ale dobrze dla nas, to co ja będę marudził

), ale jedna uwaga odnośnie tego, że graliście bez podstawowych zawodników:
Z której formacji zabrakło wam kluczowych zawodników? Z ataku.
Która formacja grała największą padakę? Obrona.
Maaskant zawalił wam przede wszystkim formację obronną, ale... to nie jest coś, czego nie dałoby się naprawić. Dobrze przepracowany okres przygotowawczy, jeden solidny transfer i nagle ze zbieraniny przypadkowych kopaczy udających obrońców dałoby się zrobić zasieki nie do przejścia.