Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 08.11.2011, 10:08
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Slaba liga ?!
Z Beckhamem, Henrym, Angelem i cala reszta swietnych pilkarzy na czele ?

Widziales jakis mecz MLS w ogole ?
Ja widziałem... ta liga to jest jakaś komedia, zero walki, zero agresji itd.
I nie podawaj tylko przykładu Frankowskiego bo on w debiucie strzelił dwa gole po czym usiadł na ławie bo zasada była prosta ma grać Blanco dlatego że kibice go kochali i tyle.
Tam chyba ważniejsze jest to żeby Beckham miał włosy na żel niż dobrze grał.

Pierwszy przykład z brzegu
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=LzlgQV-FgEY
wtf gdzie środek pola ? co robią obrońcy ?
Ostatnio edytowane przez westersyl : 08.11.2011 o godz. 10:29.