|
No i ? Z ani jednego slowa wobec Skorzy sie nie wycofuje. Mistrzostwo w tej lidze z takimi zawodnikami, kibicami i pieniedzmi to obowiazek. A w pucharach sie skompromitowal.
Juz widze Fornalika jak wchodzi do takiej Wislackiej szatni i zaczyna krzyczec. U trenera nie mniej niz warsztat liczy sie CHARYZMA. A Fornalik wyglada jak cicha mysz.
|