Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7803
Stary 08.11.2011, 10:05
No i ? Z ani jednego slowa wobec Skorzy sie nie wycofuje. Mistrzostwo w tej lidze z takimi zawodnikami, kibicami i pieniedzmi to obowiazek. A w pucharach sie skompromitowal.

Juz widze Fornalika jak wchodzi do takiej Wislackiej szatni i zaczyna krzyczec. U trenera nie mniej niz warsztat liczy sie CHARYZMA. A Fornalik wyglada jak cicha mysz.
Odpowiedz cytując