Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 08.11.2011, 10:04
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Piotr Nowak, czemu nie. Ale zdobył on jednego mistrza MLS z tego co wyczytałem (wiem, był asystentem trenera USA przez dłuższy czas). Ligi która nie oszukujmy się, jest słaba.
Slaba liga ?!
Z Beckhamem, Henrym, Angelem i cala reszta swietnych pilkarzy na czele ?

Widziales jakis mecz MLS w ogole ?
Boia chi molla !