Mixu napisał(a):

|
Piotr Nowak, czemu nie. Ale zdobył on jednego mistrza MLS z tego co wyczytałem (wiem, był asystentem trenera USA przez dłuższy czas). Ligi która nie oszukujmy się, jest słaba.
|
Slaba liga ?!
Z Beckhamem, Henrym, Angelem i cala reszta swietnych pilkarzy na czele ?
Widziales jakis mecz MLS w ogole ?