Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7802
Stary 08.11.2011, 10:03
nesta napisał(a):Wyświetl post
Ja sie ciesze. Czekamy kto nowym trenerem. Az mam ochote kupic karnet na nowa runde (chyba, ze przyjdzie jakis Fornalik).
nesta napisał(a):Wyświetl post
Z tej samej przyczyny co Maaskant. Wisla to nie Ruch, tak samo jak Wisla to nie Braga.

Jesli ktos patrzy na Fornalika i widzi w nim charyzmatycznego przywodce, ktory pociagnie ten klub do wielkich sukcesow to chyba pora na okuliste.
A co jest zlego w Fornaliku ? ma bardzo dobre wyniki i to nie tylko w Ruchu (wczesniej Polonia W. i Widzew) w porownaniu do materialu z jakim pracuje.
Pprzypomnialo mi sie jak dostawales histerii jak mial tu przyjsc Skorza (ze kto to w ogole jest ) - na Twoim miejscu wiec wstrzymałbym sie z pochopnymi ocenami i epitetami.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując