Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7799
Stary 08.11.2011, 09:45
nesta napisał(a):Wyświetl post
Z tej samej przyczyny co Maaskant. Wisla to nie Ruch, tak samo jak Wisla to nie Braga.

Jesli ktos patrzy na Fornalika i widzi w nim charyzmatycznego przywodce, ktory pociagnie ten klub do wielkich sukcesow to chyba pora na okuliste.
a Ty kogo sie spodziewac, bo raczej bedzie to ktos pokroju Fornalika
i Bragą na pewno nie jestesmy, ani nie bedziemy

Cytat:
btw ile zarabial mniej wiecej Maaskant?

bo Jimenez chce 450tys euro rocznie
polowe z tego
Odpowiedz cytując