nesta napisał(a):

Z tej samej przyczyny co Maaskant. Wisla to nie Ruch, tak samo jak Wisla to nie Braga.
Jesli ktos patrzy na Fornalika i widzi w nim charyzmatycznego przywodce, ktory pociagnie ten klub do wielkich sukcesow to chyba pora na okuliste.
|
a Ty kogo sie spodziewac, bo raczej bedzie to ktos pokroju Fornalika
i Bragą na pewno nie jestesmy, ani nie bedziemy
Cytat:
btw ile zarabial mniej wiecej Maaskant?
bo Jimenez chce 450tys euro rocznie
|
polowe z tego