Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7798
Stary 08.11.2011, 09:41
Z tej samej przyczyny co Maaskant. Wisla to nie Ruch, tak samo jak Wisla to nie Braga.

Jesli ktos patrzy na Fornalika i widzi w nim charyzmatycznego przywodce, ktory pociagnie ten klub do wielkich sukcesow to chyba pora na okuliste.
Odpowiedz cytując