Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cesarz
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
7797
08.11.2011, 09:37
A czemu takie złe opinie tu macie o Fornaliku który od 2-3 sezonów z marnych ruchem notuje bardzo dobre wyniki?
cesarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cesarz
Znajdź inne posty napisane przez cesarz