Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17548
Stary 08.11.2011, 09:15
No właśnie niestety bez większych zmian. Była świetna okazja, żeby odskoczyć - a tu zamiast odskoczenia było co najwyżej odkicnięcie. Ale to w zasadzie było do przewidzenia - widać po nich, że są już trochę zajechani tym maratonem, a po Rapidzie zeszło z nich jeszcze powietrze - dobrze dla nas, że jest przerwa. Cóż, jak na polski zespół grający na 3 frontach w sumie nieźle, ale trudno o satysfakcję po takim "widowisku"

Śląsk umacnia się na pozycji lidera... ale dwa trudne mecze przed nimi - z Jagiellonią na wyjeździe (mogą mieć podobne problemy jak my) oraz z Wisłą u siebie - która będzie miała nowego trenera już od dwóch tygodni i jest szansa, że będzie odświeżona i bardziej poukładana. Ale ostatnie dwie kolejki wyglądają jak zeszły rok - Śląsk jest liderem, bo nikt inny albo nie chce nim być, albo nie potrafi.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 08.11.2011 o godz. 09:18.
Legionista
Odpowiedz cytując