Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 08.11.2011, 09:12
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
Do końca rundy trenerem ma być Kaziu Moskal... Mam nadzieję że postawi na młodych chłopaków i na Górnik wychodzimy takim składem :

Pareiko - Jovanovic, Czekaj, Bunoza(Chavez),Nunez, Pajlic(Szewczyk),Wilk,Brud,Garguła(Jirsak),Iliev - Biton

Zmiany: Stanek, Boguski, Jirsak

A panów Holendrów nie chcę widzieć nawet na ławce rezerwowych...
Brud, Szewczyk pokazali klasę w młodych derbach
mesową klasę jeśli chodzi o szczegóły
Garguła?
Stanek i Boguski
Bunoza jest połamany
Jirsak chory

dramat nasz jest taki że nie ma kim grać
zupełnie
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek