sovinho_02 napisał(a):

Do końca rundy trenerem ma być Kaziu Moskal... Mam nadzieję że postawi na młodych chłopaków i na Górnik wychodzimy takim składem :
Pareiko - Jovanovic, Czekaj, Bunoza(Chavez),Nunez, Pajlic(Szewczyk),Wilk,Brud,Garguła(Jirsak),Iliev - Biton
Zmiany: Stanek, Boguski, Jirsak
A panów Holendrów nie chcę widzieć nawet na ławce rezerwowych...
|
Brud, Szewczyk pokazali klasę w młodych derbach
mesową klasę jeśli chodzi o szczegóły
Garguła?

Stanek i Boguski

Bunoza jest połamany
Jirsak chory
dramat nasz jest taki że nie ma kim grać
zupełnie