Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7793
Stary 08.11.2011, 08:36
Ciekawe jakby Legia grała bez Radovicia i Ljuboji, a Lech bez Rudnieva i Stilicia. Maaskant nie mógł skorzystać z Meliksona i Małeckiego, a w ostatnim czasie nawet z Sobolewskiego. Mimo to po 13 kolejkach Wisła jest blisko czołówki. Rok temu po 13 seriach spotkań piłkarze Maaskanta zgromadzili 21 pkt... tyle samo Wisła ma teraz. Ta niecierpliwość Cupiała zaczyna na prawdę szkodzić temu klubowi. Zaczynam żałować, że właściciel swego czasu nie sprzedał klubu Kicie, który kupił Nantes.
Odpowiedz cytując