Mar85 napisał(a):

|
Marzy mi się ktoś taki jak Klopp....
|
To bądź łaskaw przeczytać sobie dokonania Kloppa pomijając mistrzostwo z Borussią. Gdyby pracował u nas, to zdążylibyśmy go zwolnić tak z 3-4 razy.
Mi by się marzył ktoś taki jak Reinhard Rauball jako prezes klubu i taka forma właścicielska jak w Borussi.