Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7790
Stary 08.11.2011, 08:07
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Niezle mity...Maaskant i dobry trener? To nie idzie w parze. Dlaczego odchodzil lub zwalniano go w poprzednich klubach? Ile klubow spuscil z Eredivisie? Dlaczego tych klubow bylo tak wiele w jego krotkiej karierze? Rozumiem, ze niektorzy lubia zaklamywac rzeczywistosc, a prawda jest taka, ze to byl slaby, zachodni szkoleniowec. .
Małe sprostowanie, trener nie został zwolniony tylko do nas przyszedl. A poprzedni klub mial problemy finansowe i go puscili

Co do tematu, jestesmy blizej Polonii Warszawa niz do stabilności... Cos zle poszło ostatnio, ale wyjdzie ze wszyscy beda zadowoleni (w zarzadzie) a Maskaant został kozłem ofiarnym, gdyz wina jest w równym stopniu kilku ludzi (Basałaja, Valcka, Cupiała i trenera), to nie on sam sprowadzil tych Holendrów, nie on sprzedał Glowackiego i Marcelo. Tak naprawde problemy zaczely sie od tego momentu, od sprzedazy tych dwóch kluczowych obrońców i od tego momentu nasza obronba jest najsłabszym ogniwem Wisły. Potrzebne wzmocnienia obrony i wtedy mozemy myslec o grze z przodu... nowy trener i tak wystawi Lameya i Jaliensa (bo kogo?)
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując