Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7788
Stary 08.11.2011, 07:59
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Błąd, błąd i jeszcze raz błąd. Znowu wszystko zaczyna się od początku. Przecież trenerowi trzeba dać przynajmniej z 3 lata na pracę. Drużyna ma kryzys i to gołym okiem widać, ale to nie oznacza że będą za pół roku ( może za rok? ale kto jest ....a na tyle cierpliwy ? ) grać zajebistą piłkę. A tak to zmiana trenera znowu nas cofa o ileś kroków wstecz..

Z drugiej strony rażące błędy Maaskanta. Na siłę trzymanie rodaków, brak ewidentnie pomysłu na grę może faktycznie zniechęcać do dawania mu szansy. No i to .......enie, już to z Legionistą Maciejem przerabialiśmy..to niepoważne.

Teraz zobaczymy kogo ściągnie Stan. Miejmy nadzieję że to będzie drugi Melikson. Na ławce trenerskiej..
Błędem było od początku zatrudnienie Maaskanta. Nie potrafił przez ponad rok wypracować żadnego stylu drużyny, w tym sezonie w lidze gramy fatalnie to co mamy trzymać trenera żeby się nauczył o co chodzi Zdobył mistrzostwo na farcie, opierał grę na indywidualnej grze Meliksona,Małeckeigo. W tym sezonie potwierdziło się jaki z niego fachowiec, właściciel miał dużo cierpliwości bo mógł go zwolnić już 3 tygodnie temu, ale jak się przegrywa z beniaminkiem u siebie, z odwiecznym rywalem i gra bez stylu to jakie tu są prognozy na przyszłość? My musimy być na pudle a nie bawić się z Maaskantem i jego holendrami...od początku rządów Cupiała tak było, jest i będzie!
Odpowiedz cytując