dj_ibutti napisał(a):

Swoją drogą:
"Ja, jako zarząd, zdecydowałem, że nie jest już trenerem" - B.Basałaj.
To się chyba nazywa rozdwojenie jaźni? Wyobrażam sobie Prezesa w restauracji: "Ja, jako Bogdan, zamawiam stek.", "Ja, jako zarząd, poproszę fakturę na Wisłę"
|
Ja jako zarząd zwalniam się sam
