willow napisał(a):

My potrzebujemy trenera z doświadczeniem na arenie międzynarodowej i udokumentowanymi sukcesami. Mimo wszystko trenera z zagranicy. I to nie może być jakiś młody wilczek, chcący się pokazać. Nie dla naszych kopaczy. Tu musi być autorytet, z twardą ręką. Ktoś, kto będzie rządził nie tylko na boisku, ale i w szatni.
Co ważne - i aż się dziwie, że nikt jeszcze o tym nie wspomniał - ktoś, kto weźmie ze sobą sztab przygotowania fizycznego.
|
Taka osobna pójdzie i powie:
"Panie Prezes daj kasy na wzmocnienia, mam kilku graczy na oku, potrzebujemy 2-4 miliony euro" i co wtedy zrobi Pan Prezes

myślisz że sypnie groszem

wątpię...
Osobiście byłem w szoku jak po udanym sezonie Maskanta nie było "co sezonowej" wyprzedaży osób wybijających się formą i liczyłem na wyczekiwane przez wszystkich budowanie drużyny, jak widać nasz Pan Prezes się jednak nie zmienił nie umie przełknąć goryczy porażki drużyny która zaczęła grać co 3-4 dni bez 3 podstawowych graczy...
Nie będę zaskoczony jeśli w zimie pożegnamy Bitona i kilku innych celem "załatania budżetu"