Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7786
Stary 08.11.2011, 07:43
po raz kolejny właściciel potwierdził, że nie radzi sobie ze swoją zabawką i nigdy nic nie osiągnie. nie zna się na tym w ogóle i mógłby sobie w końcu odpuścić. mniej nerwów dla niego i mniej nerwów dla nas. jest o kant dupy rozbić z takim myśleniem, jakie prezentuje nieprzerwanie od lat.
Odpowiedz cytując