|
po raz kolejny właściciel potwierdził, że nie radzi sobie ze swoją zabawką i nigdy nic nie osiągnie. nie zna się na tym w ogóle i mógłby sobie w końcu odpuścić. mniej nerwów dla niego i mniej nerwów dla nas. jest o kant dupy rozbić z takim myśleniem, jakie prezentuje nieprzerwanie od lat.
|