Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7784
Stary 08.11.2011, 05:52
Błąd, błąd i jeszcze raz błąd. Znowu wszystko zaczyna się od początku. Przecież trenerowi trzeba dać przynajmniej z 3 lata na pracę. Drużyna ma kryzys i to gołym okiem widać, ale to nie oznacza że będą za pół roku ( może za rok? ale kto jest ....a na tyle cierpliwy ? ) grać zajebistą piłkę. A tak to zmiana trenera znowu nas cofa o ileś kroków wstecz..

Z drugiej strony rażące błędy Maaskanta. Na siłę trzymanie rodaków, brak ewidentnie pomysłu na grę może faktycznie zniechęcać do dawania mu szansy. No i to .......enie, już to z Legionistą Maciejem przerabialiśmy..to niepoważne.

Teraz zobaczymy kogo ściągnie Stan. Miejmy nadzieję że to będzie drugi Melikson. Na ławce trenerskiej..
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując