Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7778
Stary 08.11.2011, 02:57
yarow napisał(a):Wyświetl post
Pan Niezatapialny jest niezatapialny pewnie dlatego, że dużo wie. Być może aż za dużo. Na temat wielu osób.
Gdyby wiedział za dużo, to już by go nie było. Wie w sam raz żeby trząść tym klubem.
Ale w czym problem?
Chcecie polskich akcentów - OK.
Chcecie ciągłości i stabilności - OK

Dobrze, że jest Kapka. Tak się zastanawiam, czy dla Iwana jakaś fucha się znajdzie?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując