yarow napisał(a):

|
Pan Niezatapialny jest niezatapialny pewnie dlatego, że dużo wie. Być może aż za dużo. Na temat wielu osób.
|
Gdyby wiedział za dużo, to już by go nie było. Wie w sam raz żeby trząść tym klubem.
Ale w czym problem?
Chcecie polskich akcentów - OK.
Chcecie ciągłości i stabilności - OK
Dobrze, że jest Kapka. Tak się zastanawiam, czy dla Iwana jakaś fucha się znajdzie?