1q2 napisał(a):

|
A kogo Ty chciałeś kontraktować bez pieniędzy?
|
Bez pieniedzy? Hmm, przypomnij mi wysokosc uposazen tych panow

? Na rynku jest wielu, wielu pilkarzy bez kontraktow, ktorzy za takie pieniadze chetnie przeprowadziliby sie do Krakowa. Najlepszym przykladem jest APOEL, ktory jakos potrafi takich wypatrzec i to w dodatku nie wydajac pieniazkow, a jesli juz to sa to male kwoty. Ale zatrudnili fachowcow i maja 2 awanse do LM.
Ja jestem kibicem Wisły Kraków, a wy jak chcecie to sobie kibicujcie Maaskantowi. Nie bede spokojnie patrzyl, jak slaby trener kompromituje nasz klub(czy to na konferencjach, czy to przez osiagane wyniki), tylko dlatego ze przyjechal do nas z zachodu(polski szkoleniowiec zostalby przez was zniszczony)...