1q2 napisał(a):


To jest dopiero niezły mit.
|
Niestety, ale przykra rzeczywistosc. Kontraktowanie Lameya, Jaliensa czy wypozyczanie pilkarz(ktorych zaraz stracimy) jest poprostu kompromitacja. W lecie bedziemy mieli znowu nowy zespol...czyli 3 rok budowy bez zadnych fundamentow?