Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7772
Stary 08.11.2011, 02:04
1q2 napisał(a):Wyświetl post

To jest dopiero niezły mit.
Niestety, ale przykra rzeczywistosc. Kontraktowanie Lameya, Jaliensa czy wypozyczanie pilkarz(ktorych zaraz stracimy) jest poprostu kompromitacja. W lecie bedziemy mieli znowu nowy zespol...czyli 3 rok budowy bez zadnych fundamentow?
Odpowiedz cytując