Maaskanta trzeba było zwolnić - takie są zasady w tym biznesie
Mógłby zostać gdyby klub miał mocną pozycję bądź gdyby była realna szansa na szybką poprawę gry.Na ani jedno ani drugie szans nie ma więc Robert musiał polecieć, szczególnie że takie było zapotrzebowanie tak kibiców jak i prasy
Co dziś Wisła mogła zrobić by nawet nie przyciągać nowych na stadion, ale nie odstraszać tych co chodzą? - Tylko wywalić trenera
Tyle że nic to nie zmieni - NIC - jak to coś da przerzucę się na komentowanie wrestlingu

Tak więc jesteśmy w tej samej dupie w której byliśmy, przyszłość rysuje się kiepsko ale może tak po prostu musi być.Niech to całe ciśnienie spadnie, może taki bolesny upadek spowoduje że coś w przyszłości będzie się zmieniało na plus, bo to miejsce w którym dziś jesteśmy to pokłosie wielu lat amatorki.Holendrzy chcieli to jakoś ogarnąć ale nie dali rady - być może byli za słabi.
Niestety nie da się z już słabego zespołu , wyciągnąć na czysto 5 mln euro i liczyć że będzie grał lepiej i to w ciągu roku
Tak więc nie zazdroszczę następcy bo jest skazany na porażkę
ps ale zemsta za niedziele, w przyszłym roku musi być - nie ważne kto będzie trenerem i kto wyjdzie na boisko