kot napisał(a):

Piłkarze po raz pierwszy coś spieprzyli bez sensu przy R22 na fecie.
Ps. dzisiaj Legia tylko bez Radovica, już kompletu punktów nie zdobyła. Ciekawe co by było, gdyby Skorży zabrakło jeszcze 5 podstawowych piłkarzy ?. Pewnie jeszcze lepiej Legia by grała, tak w lidze, jak i zwłaszcza w pucharach. Prawda, Wiślaccy hipokryci i rozwydrzeni do łez prawdziwi kibice z prawie już pustego R22
|
1. Wasi piłkarze pierwszy raz spieprzyli w meczu na Legii, gdy już mieli mistrza, ale przed fetą. Pisałem nawet u Was o tym na forum, że Wisła wtedy skandalicznie i całkowicie nieprofesjonalnie przeszła obok meczu. Dostała 2-0, a mogła 5-0, tylko że u nas było wtedy jak było. I mimo takiego meczu nie było żadnej reakcji ze strony Maaskanta (czego dowodem mecz z KSP i kolejna maniana).
2. Polecam mecz Legii w Moskwie, bez kilku zawodników w tym Rado. Mecz z Jagą był ostatnim meczem całego maratonu (na nasze warunki) od meczów repry do meczów repry, które Legia kończy ze świetnym bilansem i osiągniętym celem. 0-0 w Białym jest w tych warunkach OK.