|
wlasnie wrocilem z wlasnego meczu a tu taki news.w tym klubie nigdy nie bedzie stabilnosci.moim zdaniem czas na nowego wlasciciela,inni ida do przodu powoli, bo powoli, ale ida.moim zdaniem z BC pewnej granicy nie przeskoczymy, chyba, ze trener bedzie mial tak obwarowany kontrakt, ze mu sie nie bedzie oplacalo go zwalniac.chlop nie mial kluczowych zawodnikow a i tak prawie wszystko wygral w pazdzierniku.BC jest nieobliczalny emocjonalnie (wiem, bo znam ludzi, ktorzy dla niego bezposrednio pracuja) i chlop pod wplywem chwili potrafi wszystko rozp.... w pyl a potem jak ochlonie to przyjmuje ludzi z powrotem (nie pisze o klubie teraz).mialem cicha nadzieje, ze tyle lat posiadania tego klubu i przyklad Petrescu cos go nauczyl, ale to jest juz taki typ charakteru, wiec stabilnosci i normalnosci w tym klubie pod wodza pana BC nie bedzie.
p.s. kto tu przyjdzie normalny bez srodkow na transfery.kazdy szanujacy sie trener zapyta ile bedzie mial na transfery i co uslyszy eeee jak kogos sprzedamy to MOZE kogos kupimy paranoja i tyle jest w tym klubie.smiech na sali
Ostatnio edytowane przez nh79 : 08.11.2011 o godz. 01:22.
|