Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7761
Stary 08.11.2011, 00:41
Rado33 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co można mieć do gracza który jako jeden z nielicznych utożsamia sie z klubem a i woda sodowa mu do głowy nie uderzyla.
Ja mam do niego to, że piłkarsko jest bardziej surowy niż przysłowiowy Rasiak. Taki Mila to piłkarsko, technicznie jest 2 półki wyżej od Wilka. Nie odbieram mu walki, zaangażowania... On tym nadrabia braki czysto piłkarskie. Pod tym względem jest jednym ze słabszych we Wiśle ale, że jest cholernie ambitny to nie odstaje od reszty.
Odpowiedz cytując