Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7760
Stary 08.11.2011, 00:39
Na zakończenie napiszę tylko tyle - niech zwolnienie Maaskanta (czego już nie cofniemy), nie będzie przyczynkiem niepotrzebnych kłótni i podziałów wśród Wiślackiej Braci. To normalne, że część osób jest zadowolonych, a część wkur*****ch, ale to nie znaczy, że mamy wylewać na siebie kubły pomyj. Wszakże WSZYSCY chcemy jak NAJLEPIEJ dla tego samego KLUBU!!! Kto miał rację, okaże się się za kilka miesięcy, a do tego czasu Panowie, starajmy się ostudzić emocje.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując