Wyświetl pojedynczy post
Rado33
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7758
Stary 08.11.2011, 00:34
sorin320 napisał(a):Wyświetl post
sory że wtrące coś d siebie, generalnie mało ważnego
Jak drużyna może mieć jaja jak kapitanem jest Wilk, z całym szacunkiem dla niego, ale gość w Wiśle sprzed kilku lat byłby co najwyżej 6ty w kolejce do bycia kapitanem. Boiska, piłkarze, kasa to nie wszystko, przede wszystkim w derbach, tutaj trzeba było prawdziwego wojownika. A jeśli największym okazuje się Wilk to ja nie mam pytań.
Nie wiem co można mieć do gracza który jako jeden z nielicznych utożsamia sie z klubem a i woda sodowa mu do głowy nie uderzyla. Jasne że powinnien drzeć ryja na kolegów... tyle ze musiałby im dac chyba po plaszczaku zeby sie skupili... a ze tyle ich bylo (przynajmniej 8) to by mu czasu brakło... wolał walczyc
Odpowiedz cytując