sorin320 napisał(a):

sory że wtrące coś d siebie, generalnie mało ważnego
Jak drużyna może mieć jaja jak kapitanem jest Wilk, z całym szacunkiem dla niego, ale gość w Wiśle sprzed kilku lat byłby co najwyżej 6ty w kolejce do bycia kapitanem. Boiska, piłkarze, kasa to nie wszystko, przede wszystkim w derbach, tutaj trzeba było prawdziwego wojownika. A jeśli największym okazuje się Wilk to ja nie mam pytań.
|
Pewni ludzie się nie nadają na pewne stanowiska a to że RM powierzył role kapitana Wilkowi to nie jego wina , no chyba żeby ktos chciał żeby nasz geniusz Garguła nim był ? , nie miej urazy do Wilka , ale chłop wczoraj zapierdalał , walczył , z tej zbieraniny z całego globu najlepiej żeby kapitanem był Małecki , ale pewnie pół składu by było skłócone i by byla chujnia , więc dobrze że Sobol nim jest , ale co będzie jak Sobol przeminie ?