-Goral- napisał(a):

Honczarenka, Lucescu, Weiss, Daum - moje skromne propozycje.
Z zachodu na najlepszych nas nie stać, a ze średniakami(Jimenez) to jest jak w totka, kiedyś coś tam prowadzili, coś tam wygrali ale najprawdopodobniej tylko dlatego, że mieli dobrych zawodników, a u nas z tym materiałem się pos.rają a nie wygrają.
|
COŚ tam prowadzili ?
Akurat Jimenez prowadził 3 lata Seville,a to chyba nie jest czyms ? Osiagajac z nia 5 i 3 miejsce w Primera.
Nie wspominajac o AEKu ostatnio.
Gość cv trenerskim bije Maaskanta na głowe. Gdyby udalo nam sie go sciagnac i jakism cudem wyłozyc kase dla niego to byłaby bajka.
Ale znajac zycie to skonczy sie na jakims Polaku za 1/10 tego