Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.11.2011, 00:22
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Honczarenka, Lucescu, Weiss, Daum - moje skromne propozycje.

Z zachodu na najlepszych nas nie stać, a ze średniakami(Jimenez) to jest jak w totka, kiedyś coś tam prowadzili, coś tam wygrali ale najprawdopodobniej tylko dlatego, że mieli dobrych zawodników, a u nas z tym materiałem się pos.rają a nie wygrają.

COŚ tam prowadzili ?

Akurat Jimenez prowadził 3 lata Seville,a to chyba nie jest czyms ? Osiagajac z nia 5 i 3 miejsce w Primera.
Nie wspominajac o AEKu ostatnio.
Gość cv trenerskim bije Maaskanta na głowe. Gdyby udalo nam sie go sciagnac i jakism cudem wyłozyc kase dla niego to byłaby bajka.
Ale znajac zycie to skonczy sie na jakims Polaku za 1/10 tego
GENERALNIE TO WIADOMO CO