Wyświetl pojedynczy post
sorin320
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7752
Stary 08.11.2011, 00:21
sory że wtrące coś d siebie, generalnie mało ważnego
Jak drużyna może mieć jaja jak kapitanem jest Wilk, z całym szacunkiem dla niego, ale gość w Wiśle sprzed kilku lat byłby co najwyżej 6ty w kolejce do bycia kapitanem. Boiska, piłkarze, kasa to nie wszystko, przede wszystkim w derbach, tutaj trzeba było prawdziwego wojownika. A jeśli największym okazuje się Wilk to ja nie mam pytań.
Odpowiedz cytując