thechris napisał(a):

|
Ja rozumiem, że za zwolnieniem RM pójdą dalsze kroki o czym było w moim poście, który został przez Ciebie "przycięty". Nie daje kasy bo nie chodzę na stadion bo nie mam zamiaru dopłacać się do kontraktu takiego szrotu jak Żaliens. Dopóki taki szrot będzie zarabiał 350 tys euro we Wiśle to się nie dorzucę i biletu nie kupię.
|
To ja już Ci odpowiem:
Nie, nie pójdą za tym żadne poważne kroki, nie poszły po Kasperczaku, Engelu, Petresku, Skorży, nie pójdą i teraz. Gdyby tak miało być to Ojciec założyciel zwołałby konferencje i powiedział wprost jakie ma plany.
Co do kasy, skoro nie chodzisz to zastanawiam się czy masz aż tak wielkie prawo krytykować całą zaistniałą sytuacje nie Twój cyrk nie Twoje małpy. A na poważnie to niestety koło się zamyka nie chodzisz nie dajesz nie ma kasy na lepszych to są tacy jacy są.
A tak ogólnie to jest wielkie czarne gówno w wielkiej czarnej d......