robin hood napisał(a):

Rozumiem że na wszystkie zmiany dajesz swoje prywatne pieniądze 
Bo akurat bez kasy to możemy sobie zmieniać gacie a i to kiepsko bo bez kasy nie bedą wyprane
|
Ja rozumiem, że za zwolnieniem RM pójdą dalsze kroki o czym było w moim poście, który został przez Ciebie "przycięty". Nie daje kasy bo nie chodzę na stadion bo nie mam zamiaru dopłacać się do kontraktu takiego szrotu jak Żaliens. Dopóki taki szrot będzie zarabiał 350 tys euro we Wiśle to się nie dorzucę i biletu nie kupię. Jeden w miarę przyzwoity występ w przegranym meczu z półamatorami z Cracovii, nie sprawia, że Żaliens nie jest szrotem. I tak po kolei jeszcze przynajmniej 8 skompromitowanych pseudokopaczy, którzy zhańbili się w derbach.
Nauczka dla przyszłego trenera. Przegrywasz
zasłużenie z półamatorami z Cracovii = wyp*****lasz. Game over. Nie ma litości. I tak być powinno. Co innego jakby była jakaś gra w derbach, jakby były normalne sytuacje a nie po przypadkowych wrzutkach i jeszcze bardziej przypadkowych rykoszetach. Jakby było widać, że pechowo przegrali. Niech przegrają 3:0 ale żeby było widać walkę i zaangażowanie. Jakby było widać cokolwiek jakości a nie granie na aferę od 37. do 90 minuty. Tu nie było nic. Półamatorzy z Cracovii wygrali zasłużenie. Tego się nie wybacza. Tego się nie da wybaczyć. Ani trenerowi ani skompromitowanym piłkarzom.