|
Co starsi użytkownicy wiedzą, że nie wypowiadam się tu zbyt często. Nie należę do krzykaczy, a swoje opinie zachowuje bardziej dla siebie, tym bardziej, że tutaj, w natłoku wielkiego szumu, raczej przepadają bez słuchu. Nie omieszkam jednak nadmienić, że ta decyzja dla mnie osobiście porażka Wisły, bo znowu kolejna osoba rozpocznie "kolejną" budowę klubu, nie prowadzącą do zupełnie niczego. Niech się cieszą przeciwnicy trenera, za kilka miesięcy znowu będziecie mieć powody do radości, szkoda tylko, że będą one oparte nie na sukcesie.
Trenerze Maaskant, cieszę się, że trafił Pan do Wisły.
|