szczepek19 napisał(a):

|
Wczoraj wszyscy rządali głowy Maaskanta, dziś poleciała głowa i... PŁACZ !! kurde Polska mentalność... dobrze zrobili, ale nie zmienia to faktu że Dziękujemy Robert !
|
Jak widzę takie posty to mnie coś trafia. Podobnie ktoś kiedyś napisał na tym forum "Diaz odszedł - płacz, Diaz przyszedł - płacz". Kosmiczny bezsens. Przecież wiadomo, że jedni są za inni przeciw.