thechris napisał(a):

|
Dzisiejsza decyzja jak dla mnie jest świeżym powiewem optymizmu nad gnijącą atmosferą pustoszejącego w zastraszającym tempie stadionu przy R22...
|
Rozumiem że na wszystkie zmiany dajesz swoje prywatne pieniądze
Bo akurat bez kasy to możemy sobie zmieniać gacie a i to kiepsko bo bez kasy nie bedą wyprane