KOALIK napisał(a):

|
Pozdrowienia Internetowi napinacze ...... Gdyby Ci kibice mieli taki wpływ na Wisłę, to pewnych piłkarzy i ludzi z zarządu dawno by tu nie było.
|
Widzisz na naszych trybunach był grupa ludzi która chciała przez jakiś czas obalić polski Rząd, niestety obywatele jakoś tych nawoływań nie posłuchali i po wyborach ta sama grupa zaczęła zwalniać trenera. No i trzeba przyznać że przy wydatnym współudziale samego zainteresowanego im się to udało.
A gdzie jest Wielki Klub z tradycjami, ano jak to ktoś powiedział w XX wieku a cały piłkarski świat jest dekade do przodu. Nie ma w Tym wielkim klubie nic oprócz tradycji.
Nie ma zaplecza sportowego, nie ma jasnych planów na przyszłość, jest tylko walka o własne interesy nawet na trybunach.
Kiedyś była II liga byli kibice była walka
Kiedyś marzyliśmy o wygranych meczach i marzenia się spełniały
Kiedyś był jeden gniazdowy i był doping
Kiedyś kiedyś kiedyś
Dziś piłkarze wysyłają nas na drugą stronę Błoń, maja w d.... Klub i własne ambicje
Wszyscy którzy chcieli krwi ją maja są zadowoleni - łatwo gadać pisać i wydawać czyjeś pieniądze, a wracając do pieniędzy .
Jaki Nasz Klub ma cel i jaka jest droga do jego osiągnięcia. Bo jeśli taka jak do tej pory to nie dziękujmy tylko trenerowi, prezesowi czy piłkarzom może najwyższy czas podziękować komuś jeszcze komuś u samej góry. Nawet jeśli oznaczałoby to oglądanie walczących piłkarzy w III lidze.
Pozdrawiam