|
5 liter - Smuda. Jak znam szefa, tak po Euro trenerem będzie Dyzma. A do końca sezonu? Moskal. Najwyżej odpali, poprzednio nie było źle. Albo Kula.
Moim zdaniem? Armin Veh, Christoph Daum, Michael Skibbe - trener z średnio wyższej półki, z nazwiskiem, najlepiej z Niemiec.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 08.11.2011 o godz. 00:09.
|