Vasquez napisał(a):

Gratulacje internetowi napinacze.
Wisła to na prawdę polski klub. Dlaczego? bo nie wyciąga wniosków!
|
Wyciąga. Porównaj sobie zwolnienie Maaskanta z sytuacją Petrescu. Dan przegrał w pierwszym meczu 0:1 i nawet nie dostał szansy na poprowadzenie drużyny w rewanżu. W lidze byliśmy którzy? Drudzy albo trzeci. Te zwolnienie było dziwne i chamskie.
Natomiast Maaskant dostał wystarczająco dużo szans, żeby się odkuć. Cóż, baty w LE i porażka z Legią jeszcze przejdą, ale żeby przegrać u siebie z Podbeskidziem? Żeby nawet nie zremisować z Cracovią? Za dużo wpadek. To nie wina samych wyników, gra również była gówniana. Gdyby nie sędziowie, to mielibyśmy jeszcze mniej punktów. W piłce nie ma co liczyć na sędziego, tylko trzeba patrzeć na siebie. Brak wyciągania wniosków i uporczywe stawianie na swojego kolegę Jaliensa. Można tak wymieniać. No i te jego zachowanie na konferencji.
Vasquez napisał(a):

|
Wisła na zawsze zostanie prowincjonalnym klubikiem bez sukcesów,
|
Spoko, zapraszamy na drugą stronę Błoń?